• TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W30 5L

Olej TOTAL QURATZ INEO FIRST 0W30 wykonany w technologii syntetycznej

jest stosowany przez PSA PEUGEOT CITROEN, jako olej na pierwsze fabryczne zalanie jak również rekomendowany jest przez PEUGEOT i CITROEN do zastosowań serwisowych.
Ten  specjalny,  pod  względem  kontroli  zanieczyszczeń  spalin,  syntetycznej  technologii  olej  silnikowy zapewnia  najlepsze  z  możliwych zabezpieczenie przeciwzużyciowe i kontrolę zanieczyszczeń w silniku. Systemy oczyszczania splin są bardzo czułe, na jakość stosowanego oleju  i  drogie  w  naprawie.
Dzięki zastosowaniu specjalnej formulacji LOW SAPS (niska zawartość siarki, popiołów siarczanowych i fosforu) chronimy skomplikowane systemy oczyszczania spalin i wydłużamy ich bezawaryjne działanie.
Stosowanie tego oleju pozwala wygenerować oszczędność paliwa bez potrzeby zmiany stylu jazdy. Olej ten jest również odpowiedni  do stosowania  w  najbardziej wymagających warunkach eksploatacyjnych (jazda sportowa, jazda po mieści w korkach i na krótkich odcinkach, jazda po autostradach).
TOTAL QURATZ INEO FIRST 0W30 jest polecany, aby stosować go w najnowszych konstrukcjach silnikowych PSA, jak również do silników e-HDI z systemem Stop & Start i hybrydowych silnikach gdzie wymagany jest olej najnowszej generacji.

Korzyści dla użytkownika:
* Zredukowany  wpływ  na  środowisko:  Oszczędność  paliwa  o  3,33%   jak  zostało  zmierzone  podczas  testu  M  111  FE  i oszczędność powyżej 4,2% jak zmierzono w teście NEDC w odniesieniu do oleju o lepkości 5W40 i jakości ACEA A3 / B4-08, testu stosowanego oficjalnie do pomiaru emisji CO2. 
* Ochrona  systemów  oczyszczania  spalin: Produkt ten również optymalizuje pracę TWC
– trójdrożnych katalizatorów i DPF
– filtrów cząstek stałych stanowczo obniżając możliwość ich przedwczesnego zatkania czy obniżenia zdolności filtracyjnych. Co w rzeczywistości przekłada się na zmniejszenie emisj i NOx, HC i CO.
* Zabezpieczenie  silnika  przeciwzużyciowe  i  czystość:
- Olej  ten  zapewnia  najlepsze  z  możliwych  zabezpieczenie przeciwzużyciowe i kontrolę zanieczyszczeń w silniku od samego momentu uruchomienia silnika.
* Łatwość rozruch: Lepkość oleju w klasie SAE 0W30, jak również specjalne dodatki, powodują że ułatwiony jest rozruch silnika w  ekstremalnie niskich temperaturach (jeden z testów zatwierdzający olej przeprowadzony był w temperaturze otoczenia -40OC).
* Okresy pomiędzy wymianami: TOTAL QURATZ INEO FIRST 0W30 utrzymuje swoje właściwości przez cały okres pomiędzy
  wymianami oleju zgodnie z zaleceniami PEUGEOT i CITROEN

SPECYFIKACJE MIĘDZYNARODOWE
ACEA C1 & C2
HOMOLOGACJE KONSTRUKTORÓW
PSA PEUGEOT CITROEN B71 2312 & B71 2302
JAGUAR LAND ROVER –STJLR.03.5007.
Spełnia
wymagania techniczne marki TOYOTA

Opakowanie 5 litrów.

+ Ocena

Wskazówka: HTML nie jest dostępny!
    Zła           Dobra

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W30 5L

  • Producent Total
  • Symbol Q9000-0W30-5L
  • Dostępne Proszę dzwonić 618471861

Szybkie wyszukiwanie TOTAL, QUARTZ, INEO, FIRST